WordPress database error: [Table 'okdbsa_wp301.wpar_ppress_meta_data' doesn't exist]
SELECT * FROM wpar_ppress_meta_data WHERE meta_key = 'content_restrict_data'

Duch Palm, Inc. Ak chcete zmiznúť, zatienený iOS a Android

WordPress database error: [Table 'okdbsa_wp301.wpar_ppress_meta_data' doesn't exist]
SELECT * FROM wpar_ppress_meta_data WHERE meta_key = 'content_restrict_data'

Duch Palm, Inc. Ak chcete zmiznúť, zatienený iOS a Android

WordPress database error: [Table 'okdbsa_wp301.wpar_ppress_meta_data' doesn't exist]
SELECT * FROM wpar_ppress_meta_data WHERE meta_key = 'content_restrict_data'

Spoločnosť HP oznamuje ukončenie mobilnej divízie: Palm, Inc. a webOS sú teraz zaniknutý

Mnohí z nás čoskoro osvojitelia mobilných zariadení a osobných digitálnych asistentov [(PDA) predchodcovia smartphonu] si láskavo pamätajú naše skoré palmové zariadenia. Pre mnohých z nás, naše najstaršie mobilné zariadenia boli Palm Pilot a nástupcovia ako Palm m100. Tieto zariadenia mali malé zlomky výpočtového výkonu, pamäte RAM a pamäte dostupné na aktuálnych zariadeniach. Mali malé, sivé stupnice odporové obrazovky, ktoré vyžadovali použitie malého dotykového pera na navigáciu po obrazovke.

A samozrejme, nemali ani možnosti volania, ani schopnosť prístupu na internet. Ale oni boli najlepšie dostupné veci na trhu v tej dobe, a oni boli revolučný skok vpred pre kompaktné, mobilné výpočtovej techniky. Nakoniec by PDA zrodila zariadenia ako iPhone a Android smartphony ako Droid line na Verizon.

Zatiaľ čo Opierka, založená v roku 1992, bol jeden z prvých, najviac inovatívnych spoločností v ultra-mobile computing business, sa dokázalo, že v posledných rokoch sa neudržateľné tvárou v tvár súťaže od spoločností ako Microsoft, Apple a Google, s ich mobilnými operačnými systémami Windows Mobile, iOS a Android. Flash vpred do roku 2010. HP vzal hlavnú stávku vlani, keď kúpil dlaň $1. 2 miliardy. Dúfajúc, že výrobca mobilných zariadení a softvéru pridá do svojho arzenálu výpočtových divízií, spoločnosť HP urobila veľký hazard.

Ale bolo príliš neskoro. Konkurencia od spoločnosti Microsoft prostredníctvom svojho operačného systému Windows Mobile už pred časom marginalizovala dlaň.

Palm zariadenia a operačný systém mal ťažkosti súťažiť s PocketPC a Windows Mobile rokov pred zavedením iPhone. Akonáhle Android a iPhone prišli, neexistovala žiadna nádej pre výrobcu alebo novú divíziu spoločnosti HP. Vo štvrtok spoločnosť HP oznámila, že zatvára svoju divíziu webOS a zatvára okná na palmovom dedičstve.

V posledných časoch, Palm bola uvedená v ťažkej pozícii konkurovať monster zariadenia, podávaný s 4G komunikačných spôsobilostí, masívne zobrazuje, dual-core procesorov a všetky najnovšie softvér z iOS a Android. HP prišiel k poznaniu, že divízia, ktorá bývala Palm, Inc. už nie je ziskový alebo udržateľný.

To sa často stáva u spoločností, ktoré sú priekopníkmi vo výklenku priemyslu. Nakoniec sú zatienené lepšie financovanými, inovatívnejšími a svižnejšími spoločnosťami, ktoré uzurpujú počiatočný zámok tvorcu v priemysle.

Zatiaľ čo Palm webOS a zariadenia idú cestou dodo, mnohí z nás sú lúčenie, vďačný za ich inovácie a vynaliezavosť. Kvôli ich skorému úsiliu máme teraz smartphony, ktoré robia náš život nezmerateľne viac prepojený a ľahšie organizovateľný. Takže na teba, Palm.

Bol niekto z vás majiteľom palmových prístrojov? Čo si pamätáte o skoré mobilné systémy, a ako sa cítite o tom, ako sa vyvinuli v priebehu rokov? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/okdbsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/okdbsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/okdbsa/pu...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/okdbsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52