WordPress database error: [Table 'okdbsa_wp301.wpar_ppress_meta_data' doesn't exist]
SELECT * FROM wpar_ppress_meta_data WHERE meta_key = 'content_restrict_data'

Užitočné tipy na výber elektronickej cigarety

WordPress database error: [Table 'okdbsa_wp301.wpar_ppress_meta_data' doesn't exist]
SELECT * FROM wpar_ppress_meta_data WHERE meta_key = 'content_restrict_data'

Užitočné tipy na výber elektronickej cigarety

WordPress database error: [Table 'okdbsa_wp301.wpar_ppress_meta_data' doesn't exist]
SELECT * FROM wpar_ppress_meta_data WHERE meta_key = 'content_restrict_data'

Pred rozhodnutím o tom, ktorý model alebo značka elektronickej cigarety, tam sú niektoré veci, ktoré by ste mali vziať do úvahy. Zabezpečí sa tak, že dostanete perfektný zápas pre vás, a úplne vyplní medzeru, že vaše tradičné cigarety vytvoril. Tento prechod na elektronické cigarety by vám mal poskytnúť rovnaké potešenie a spokojnosť, aby ste sa nenašli späť k rovnakému starému zvyku fajčenia tabaku. Nižšie sú uvedené niektoré rýchle tipy, ktoré vám pomôžu rozhodnúť o najlepšie elektronická cigareta ísť na.

Vaša osobnosť

E cigarety prichádzajú v rôznych farbách a prevedeniach. V závislosti od úrovne sofistikovanosti a vašej osobnosti by ste si mali vybrať zodpovedajúcu farbu a dizajn. Upozorňujeme tiež, že farby vyrobeného dymu (pary) sa tiež líšia. Môžete ísť na modrý alebo zelený dym.

Spoločnosť za značkou

Je dôležité kopať hlbšie do záznamu a povesť, že elektronická cigareta spoločnosť vytvorila medzi svojimi klientmi. Dobrá spoločnosť a značka je ten, ktorý má vždy model E-cigarety podľa vášho výberu Vždy na sklade. Nechcete začať fajčiť daný model len preto, aby sa stal vzácnym. Takáto spoločnosť je tiež ľahko dostupná na odpoveď na vaše otázky prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo príspevku.

Ak chcete skontrolovať povesť spoločnosti, navštívte rôzne online fóra, kde ľudia diskutujú o e-cigaretách. Malé vyhľadávanie na Googli o spoločnosti a značke prinesie aj veľa recenzií a podrobností o nej. Tiež sa opýtajte svojich priateľov, príbuzných a kolegov v práci, ktorí urobili prechod na najlepšie značky. Týmto spôsobom získate prvú ruku a nezaujatý Posudok. Urobte si čas robiť výskum, než si objednáte.

Súprava cigariet ee

Vezmite si dobrú poznámku o tom, čo je v ponuke s každou súpravou e-cig od rôznych značiek. Pozrite sa na celkový počet kaziet, rozprašovačov, batérií a nabíjačiek USB, ktoré sú súčasťou súpravy, a za ponukovú cenu. Pozrite sa tiež na to, ako rozsiahla je Používateľská príručka pre každú značku. Potom ísť na značku, ktorá vám ponúka najlepšie zjednávať.

komponent

Prejdite technickými podrobnosťami o vašej potenciálnej voľbe e-cig, aby ste získali hlbšie pochopenie. Niektoré komponenty, ktoré budete chcieť preskúmať, zahŕňajú batériu, náustok, rozprašovač, e-kvapalinu a nabíjací systém.

Batéria sa pozrie na životnosť batérie, ktorú ponúka vaša voľba e-cigarety. V závislosti od toho, ako často fajčíte, prejdite na e-cig s batériou, ktorá vám bude schopná trvať aspoň celý deň alebo dva dni. Ak ste pravidelným cestujúcim, choďte na elektronické cigarety, ktoré prichádzajú s nabíjačkou do auta.

Ústna časť dobrá e-cigareta je tá, ktorá vám umožňuje pravidelne meniť a nahradiť jej náustok. To udržuje vaše hygienické úrovne, zatiaľ čo v rovnakom čase, čo vám umožní neustále užívať kvalitné Fajčenie skúsenosti. Tie zariadenia, ktorých náustok nemožno vymeniť, sú náchylné k znečisteniu kvôli pravidelnému používaniu. Výsledkom toho sú infekcie a choroby, zlý zápach a znížená kvalita fajčenia.

Rozprašovač e cigarety môžu mať dva alebo tri kusy. Dvojdielne e-cigs majú batériu a kazetu. Tri kusy majú batériu, kazetu a rozprašovač. Trojdielna cigareta je najlepšia pre osobu, ktorá vyžaduje fajčiarske riešenie, kde môžu mať pravidelné náplne. Takže, ak ste časté fajčiar, možno budete chcieť ísť s tri kus e-cigareta možnosti.

E-liquid v závislosti na vašej úrovni závislosti, niektorí ľudia budú vyžadovať viac koncentrácií nikotínu ako ostatní. Preto je dôležité ísť s elektronickou cigaretou, ktorá vám umožní upraviť koncentrácie nikotínu v e-kvapaline. Niektoré modely sa vypnú, ak prejdete príliš veľa nikotínu cez ne vo veľmi krátkom čase. Sú to veľmi ideálne pre mierneho fajčiara, ktorý nepotrebuje ťažké nikotínové opravy. To isté platí pre každého, ktorého zámerom je prestať fajčiť úplne.

Objem Pary

Množstvo produkovaných pár je tiež dôležité. Špičkové značky budú produkovať lepšie objemy dymu, ktoré ponúkajú autentické a uspokojujúce Fajčenie skúsenosti. Okrem objemu pary by ste mali tiež ísť na chuť, ktorá vás cíti viac spokojná. Väčšina e-cigarety ponúkne rôzne príchute z čoho vyberať.

Veľkosť Cigariet

V závislosti od veľkosti tradičného dymu, na ktorý ste boli zvyknutí, by ste mali hľadať zodpovedajúcu veľkosť e-cigarety. Napríklad, ak ste boli dym z potrubia, mali by ste ísť na e-potrubie. Ak ste fajčili cigary, mali by ste ísť na e-cigaru. V podstate nájdite zodpovedajúcu veľkosť, s ktorou sa nebudete cítiť nepríjemne fajčiť. Pamätajte si, že čím pohodlnejšie ste s výberom elektronickej cigarety, tým viac budete spokojní po fajčiarskej činnosti.

Záruky a záruky

Vzhľadom k tomu, že sa predstavujete novej metóde životného štýlu, je múdre mať chrbát pokrytý. V tomto svetle by ste mali ísť len na model alebo značku elektronickej cigarety, ktorá je pokrytá primeranou zárukou a / alebo zárukou. Byť elektronické gadgets, e-cigs majú tiež šancu byť chybný pri dodaní. Ak ste pokrytý zárukou vrátenia peňazí, môžete ju ľahko vrátiť predávajúcemu výmenou za inú alebo za vrátenie peňazí.

Ponuka záruky vrátenia peňazí výrobcom tiež označuje ich dôveru v e-cigaretu, ktorú robia. Preto by ste to mali interpretovať ako hlasovanie o dôvere a znamení kvality výrobku. Takže pri výbere elektronickej cigarety sa uistite, že je podporená rozumnou zárukou a zárukou. Jeden z najlepších elektronických cigariet značiek je zelený dym, máme nejaké skvelé Greensmoke kupón kódy sú k dispozícii všetkým našim čitateľom.

Sila Nikotínu

Ako je uvedené v e-liquid tip, mali by ste sa pozrieť na e cigareta značka, ktorá ponúka rôzne úrovne nikotínu silné, s najlepšie značky sú tie, ktoré dokonca ponúkajú nulovú hladinu nikotínu. Značka by vám tiež mala umožniť vychutnať si rôzne nikotínové príchute ako čokoláda, mäta, mentol a ďalšie.

Elektronická Bezpečnosť Cigariet

Keďže ide o elektronické zariadenia, tieto cigarety potrebujú starostlivosť počas skladovania a pri používaní. Nižšie sú uvedené niektoré tipy na vedomie.

a) uchovávajte na suchom povrchu. mali by byť starostlivo uložené na suchom povrchu, aby chránili elektrický obvod pred poškodením. Vlhkosť môže tiež spôsobiť hrdzu v obvodoch, čím sa zariadenia poškodia,čím sa znemožnia.

b) Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov deti môžu ľahko otráviť nikotínom. Oni tiež náhodou byť viac drobná ako dospelí, jesť všetko, čo príde do cesty. To isté platí pre domáce zvieratá. Preto by ste mali ukladať vaše e-cigarety od týchto dvoch, aby sa zabránilo akejkoľvek nehody.

C) pravidelne vymeňte za cieľ nahradiť náustok vašej e-cigarety aspoň raz za 3 mesiace. Týmto spôsobom budete dodržiavať svoju osobnú hygienu a odstraňovať možnosti chorôb.

d) pri fajčení e-cigarety používajte suché ruky, vždy sa uistite, že vaše ruky sú suché. Týmto spôsobom nebudete zavádzať vlhkosť na ich povrchu, ktoré môžu preniknúť do dosiek s plošnými spojmi, čo je chybné. V tom istom svetle nefajčite v daždi.

e) vyhnúť sa nadmernému fajčeniu, pričom príliš veľa nikotínu má aj svoje zdravotné riziká. Mali by ste sa pokúsiť zmierniť vaše fajčenie tak, že budete mať len dosť zabiť vaše chuť, ale nie viac než dosť spôsobiť otravu, choroby a poruchy.

f) vezmite plytké obláčiky v niektorých modeloch elektronických cigariet, nie je automatizovaný obvod na vypnutie zariadenia, ak prejdete veľkým množstvom vzduchu. Preto nemôžu regulovať vykurovacie teleso. V dôsledku toho, ak urobíte dlhý a silný puf, vyrobené teplo môže roztaviť niektoré plastové časti cigarety. Tým je zariadenie neúčinné. Obmedzte svoje obláčiky na približne 2-3 sekundy, aby ste boli na bezpečnej strane.

zrátané

Teraz, keď máte všetky informácie, ktoré potrebujete o elektronické cigarety, je teraz čas, aby túto objednávku. Uistite sa, že urobiť nejaké trochu výskumu, s pomocou tejto príručky, pred objednaním.

Pamätajte si, že keď prepnete z tradičného fajčenia cigariet na elektronické fajčenie cigariet, robíte veľké pokroky smerom k lepšiemu zdraviu, dlhšiemu životu a lepším vzťahom. Urobte túto voľbu dnes a zažite radosť z bezdymového fajčenia.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/okdbsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/okdbsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/okdbsa/pu...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/okdbsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52