WordPress database error: [Table 'okdbsa_wp301.wpar_ppress_meta_data' doesn't exist]
SELECT * FROM wpar_ppress_meta_data WHERE meta_key = 'content_restrict_data'

Najlepšie slúchadlá do uší Pod 50 dolárov: pre šport a prácu

WordPress database error: [Table 'okdbsa_wp301.wpar_ppress_meta_data' doesn't exist]
SELECT * FROM wpar_ppress_meta_data WHERE meta_key = 'content_restrict_data'

Najlepšie slúchadlá do uší Pod 50 dolárov: pre šport a prácu

WordPress database error: [Table 'okdbsa_wp301.wpar_ppress_meta_data' doesn't exist]
SELECT * FROM wpar_ppress_meta_data WHERE meta_key = 'content_restrict_data'

Dnes budeme hovoriť o najlepších slúchadlách do uší pod 50 dolárov.  Ako vášnivý milovník hudby, ja osobne nemôže žiť bez hudby doslova vo vnútri uší po celú dobu, a slúchadlá do uší poskytuje práve túto výhodu – vziať hudbu kdekoľvek s vami, kedykoľvek a kdekoľvek.

Čo sú slúchadlá do uší?

Jedná sa o typ slúchadiel, ktoré sú štruktúrované dať do zvukovodu s cieľom priamo kŕmiť zvuk do uší minimalizuje iné zvuky v bezprostrednom okolí. Teraz, keďže slúchadlá, že budeme hovoriť dnes sú najlepšie v uchu slúchadlá pod 50, dajte nám už spomenul predtým, že in-ear slúchadlá, že budeme funkcie boli postavené pre najlepšiu kvalitu zvuku namiesto dlhovekosť.

Dva typy slúchadiel: In-Ear a Over-Ear

V podstate existujú dva typy slúchadiel: slúchadlá do uší a slúchadlá do uší. Ich konštrukcia sa môže značne líšiť, ale ich funkcia je rovnaká, a to je poskytnúť užívateľovi najlepšiu kvalitu zvuku je to možné pri vypratanie iné zvuky, ktoré by mohli narušiť jeden zážitok z počúvania. Záleží len na používateľovi, ktorý z nich uprednostňuje viac podľa svojich potrieb.

Výhody a nevýhody najlepších slúchadiel do uší pre menej ako 50

Najväčším profesionálom slúchadiel do uší je jeho prenosnosť. Môžete ju ľahko vziať kdekoľvek s vami a nebráni tomu, aby sa na rozdiel od väčších slúchadiel do uší pohyboval. V tomto svetle, sú ideálne pre cestovanie, pracovné-out, alebo len pri hudbe on-the-go. Jediné nevýhody by bola kvalita zvuku. Nakoniec slúchadlá s nadmerným uchom majú v tomto faktore stále výhodu.

Ako Používať Slúchadlá Do Uší

Slúchadlá do uší sú jednoduché na použitie, najmä keď sú vyrobené takmer všetky zariadenia na prispôsobenie bežnej zástrčky, ktorá prichádza spolu s týmto typom audio zariadenia. Všimnite si, že majú tiež rovnaké zapojenie s väčšinou slúchadiel s nadmerným uchom a inými typmi slúchadiel, ako sú najlepšie slúchadlá do uší s mikrofónom Pod 50.  Po pripojení už môžete slúchadlá vložiť do uší a prehrávať svoju obľúbenú hudbu.

Najlepšie Slúchadlá Do Uší Pod 50

Prejdime teraz k revízii. Dnes budeme hovoriť o dvoch najlepších produktov, ktoré nás našli cez Amazon: na ActionPie VJJB-V1S Vysoké Rozlíšenie Ťažké Basy In-ear Slúchadlá s Mikrofónom pre chytré telefóny, a MEE audio Šport-Fi M6 Hluku Izolácia In-Ear Slúchadlá s Pamäťou Drôtu.

ActionPie Slúchadlá

Hovorme o Akciipie slúchadlá do uší ako prvý. Budete radi, že sa dozviete, že tento produkt bol skutočne uvedený ako jeden z najlepších basových slúchadiel do uší pod 50.  Dôvodom je jeho zvuk s vysokým rozlíšením.  Po príchode balíka si najprv všimnete kvalitu. Na rozdiel od iných lacnejších slúchadiel sa tento pocit cíti odolnejší s pevným vonkajším káblom s funkciami proti zamotaniu. Výrobok je tiež dodávaný s rôznymi kremíkovými špičkami a penovými gumovými príchytkami v rôznych veľkostiach, ktoré robia to vhodné pre akýkoľvek typ veľkosti a štruktúry ucha.

Všimnite si, že je naozaj dôležité, aby ste našli ten, ktorý dokonale maskuje vonkajší šum, aby ste si mohli vychutnať svoju vysokú kvalitu basov s vysokým rozlíšením.

Samozrejme, tento produkt, keďže ide o in-ear slúchadlá, stále sa nemôže vyrovnať na tonalita a nástroj umiestnenie over-ear slúchadlá, však, je to stále najlepšiu kvalitu zvuku, aby ste sa mohli dostať tento typ slúchadiel venovať tejto cenovej kategórii. V skutočnosti, jeho hladké tonality a frekvencie môže dať vyššie ceny výrobkov rovnakého typu hanby.

Po nájsť perfektné fit, vzali sme ho na test použiť pri tom nejaké prísne pohybovej aktivity, len aby videl, ako dlho to bude držať, a boli sme ohromení, ktoré sa konalo na dokonale, takže je ideálny, aby sa s vami, keď behanie alebo v telocvični, a pracuje sa.

Tiež sa nám páčilo, že má vstavaný mikrofón. Testovali sme aj túto funkciu a sme spokojní s kvalitou zvuku, ktorú dáva vášmu volajúcemu. Je ostrý a jasný, ak ste na ideálnom mieste na rozhovor (čo znamená, že ste na tichom mieste s dobrou rezonanciou).

MEE audio Sport-slúchadlá Fi M6

Ďalším produktom, ktorý budeme mať v tejto recenzii, sú slúchadlá MEE audio Sport-Fi M6 in-ear. Po obdržaní produktu, uvidíte, že je dodávaný s šesť rôznych veľkostí kremíka tipy príloh. Tým by sa zabezpečilo, že výrobok vyhovuje akémukoľvek typu veľkosti a tvaru ucha.

Určite odporúčame, aby ste našli veľkosť, ktorá dokonale zodpovedá vášmu uchu, pretože tento produkt bol ergonomicky navrhnutý tak, aby držal na mieste aj v najprísnejších fyzických aktivitách. Vo vzťahu k tomu je výrobok tiež navrhnutý tak, aby bol odolný voči potu a vode.

Jednou z funkcií, ktoré sme si tiež užili, je jeho pamäťový drôt, ktorý je dodávaný so vstavaným košeľovým klipom. Týmto spôsobom tento výrobok zabezpečuje, že nikdy nebráni žiadnemu pohybu a že bude stále na mieste aj po krútení a otočení hlavy v rôznych smeroch.

Ak hľadáte pre cenovo slúchadlá, ktoré by ste použili počas Zumba alebo jóga zasadnutí potom je to pre vás. Sme tiež radi, že to príde v rôznych farbách, aj keď samozrejme, že sme stále oceňujú kvalitu zvuku cez produktu estetické odvolanie.

V tomto faktore prináša aj MEE audio Sport-Fi M6. Vytvára ostrý a čistý zvuk a (uistite sa, že vám dokonale padne) má tiež funkciu blokovania šumu, takže nebudete počuť žiadny vonkajší hluk vôbec: len sladký zvuk vášho playlistu.

Záver

Na konci, to bude len na vás, ktorý z týchto dvoch budete chcieť vyskúšať a kúpiť. Len majte na pamäti jednu dôležitú vec-funkciu. Ak potrebujete slúchadlá, ktoré by ste mohli jednoducho pripojiť svoj telefón, a vziať na-the-go, pričom počúvanie hudby a prijímanie hovorov, potom ActionPie je jeden vhodnejšie pre vás. Na druhej strane, ak potrebujete slúchadlá, ktoré by ste použili počas vašich pracovných relácií, pri joggingu alebo behu, alebo dokonca pri jogu, potom by bola lepšia voľba MEE audio Sport-Fi M6.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/okdbsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/okdbsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/okdbsa/pu...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/okdbsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52